debbers
Member
Why not just get a pair of juvenile percs and let nature take its course?
There is a LFS by me that sells mated pr. for $60. What a joke! I asked them how they can justify selling them for that price when juvenile individuals are $12. Hmmm... mated pr. ready-to-go for $60 or mated pr. down-the-road for $24. Besides, they're so darn cute when they're little buggers!!
~D~
![Smile :) :)](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
There is a LFS by me that sells mated pr. for $60. What a joke! I asked them how they can justify selling them for that price when juvenile individuals are $12. Hmmm... mated pr. ready-to-go for $60 or mated pr. down-the-road for $24. Besides, they're so darn cute when they're little buggers!!
~D~